Fantasy sprchový kút štvrťkruh 90x90 cm CK70101H Sprchový kút oblúkový s dvomi otváracími dverami + povrchová úprava skla Easy Clean

Kód: 1336
ZADARMOZADARMO €519,60 –10 %
Fantasy sprchový kút štvrťkruh 90x90 cm CK70101H  Sprchový kút oblúkový s dvomi otváracími dverami + povrchová úprava skla Easy Clean
€519,60 –10 % €467,60
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetky detaily sprchového koutu Fantasy sú premyslené do všetkých detailov s ohľadom na eleganciu i budúcu údržbu. Hrúbka bezpečnostného skla pevnej časti je 6 mm a úpravou EASY CLEAN. Ľahké zatvorenie a tesnosť zaisťujú stieracie a silikónové lišty, opatrené na vstupnej časti magnetom, nejedná sa však o hermeticky uzavretý výrobok.

Pánty sú robustné, ale napriek tomu elegantné, podobne ako masívne vzpery na zavetrovanie. Nastaviteľnosť pántov navyše umožňuje perfektné nastavenie dverí. Kvalitné dielenské spracovanie všetkých častí sprchovacích dverí Fantasy zaručuje pri správnej údržbe dlhú životnosť a spoľahlivosť. Rovnako ako pri podobných výrobkov je nutné dbať na dokonalú stavebnú pripravenosť, tzn. dodržať kolmosť stien k podlahe.

EASY CLEAN je vodoodpudivá ochranná vrstva, vďaka ktorej na skle nedochádza k usadzovaniu nečistôt a sklo ide ľahko čistiť. Vrstva je odolná voči čistiacim prípravkom bežne používaným na okná a sklenené výplne.

Sprchovací kút Fantasy, štvrťkruh 90x90 cm

Model-Univerzálny
Osadenie- na sprchovú vaničku, alebo priamo na dlažbu.
Farba hliníkových a kovových častí: CHRÓMOVÁ

Sklo
Kalené sklo, hrúbka 6 mm číre

Rozmery
Výška sprchového kúta (cm): 190

Vstup 74 cm

Ostatné vlastnosti
Magnetické uzatváranie
Dvoje otváracie dvere
Povrchová úprava skla Easy Clean

Upozornenie!

Sprchové kúty sú dodávané bez sprchovej vaničky a sú montovateľné priamo na podlahu bez vaničky. Ak chcete kút používať so sprchovou vaničkou, je potrebné vaničku dokúpiť zvlášť. Vhodné vaničky a ďalšie doplnky nájdete pod záložkou súvisiace produkty.

Garancia najnižšej ceny- pokiaľ nájdete daný produkt za nižšiu cenu žiadajte nás o jej vyrovnanie!Montážny návod

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa rozmerov
Kód produktu: CK70101H
Výtobca: Mereo
Model: Univerzálny
Dostupnosť: Skladom
Rozmer: 90x90 cm
Výška: 190 cm
Vstup: 74 cm
Výplň: Kalené sklo 6 mm číre s povrchovou úpravou Easy clen
Farba rámu: Chróm
Rádius: R550
Záruka: 2 roky
Doprava: zdarma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: